Şehir Tasarımları
Geçici Sistem Tasarımları
Açma Kapama Sistemleri

ALIEMRETASARIM multidisipliner anlayışla, geçici ve şehir sistemleri konusunda tasarımlar üretir. Her mekan için değil özelliği olan mekanlarlar için nitelikli, ilham verici, kullanışlı olan tasarım yapmayı Temel tasarım anlayışı olarak benimsemiştir Bu anlayışla gecici sistemler ve belirli sürelerde kullanılan mekanların tasarlarlamaktadır

ALİEMRETASARIM 2002 yılında tasarım atölyesi olarak kurulmuş yıllar içinde gecici sistemler ve sehir tasarımları konusunda uzmanlaşmıştır.

Bir süredir açma kapama sistemleri üzerine birçok farkli malzeme ile sabit olmayan ve/ veya gerektiğinde kapanan, kapatılan yapı tasarımlarları geliştirilmiştir.

Tasarımcı Ali Emre Kaymak etrafına grublaşan takımlar ile farklı disiplinlerdeki tasarımcı uygulayıcı ve ya hesaplayıcı ekip ile ALIEMRETASARIM birçok irili ufaklı projeye imza atmıştır.

ALIEMRETASARIM, kardeş firmaları mimari ETFE yapılar tasarımı ve uygulaması yapan NTAflon ve belli bir büyüklüğün ve niteliğin üstündeki açılır kapanır mimari sistemler için NTAmak ile daha kapsamlı hizmet sunmaktadır.

takım
linkler
müşteriler-referanslar